DETAILED NOTES ON کارشناسی سیار خودرو

Detailed Notes on کارشناسی سیار خودرو

Detailed Notes on کارشناسی سیار خودرو

Blog Article

برخی افراد کارشناسی خودرو و معاینه فنی را مشابه می دانند در صورتی که کاملا متفاوت از یکدیگرهستند. زیرا در معاینه فنی ارزش واقعی خودرو مشخص نمی گردد.

کارشناسان خوب با رفتار حرفه ای. من سه بار از خدماتشون استفاده کردم و در نهایت سومین ماشین رو با اطمینان خاطر خریدم.

از کارشناس خیلی راضی بودم و کارشناس کاملا وقت گذاشتن و همه موارد رو چک کردن. قیمت‌گذاری هم کاملا منطقی بود و فروشنده هم قیمت رو در بازهٔ قیمتی که اعلام کردین، گذاشت.

کارشناسی خودرو در محل با دستگاه اتومات اسکنر به روش اکتیو ترموگرافی

از آنجا که فرآیند کارشناسی ممکن است در موارد کمی با خطا نیز مواجه باشد، امکان شکایت و رسیدگی به این موضوع در کارنامه وجود دارد.

در نظر داشته باشید که هزینه کارشناسی رنگ خودرو برای خودرو های نو و دست دوم یکسان می باشد و تفاوتی ندارد چراکه اقدامات صورت گرفته برای هر دو نوع خودرو یکسان است؛ اما هزینه کارشناسی خودروهای مختلف بر اساس ارزش آنها قیمت گذاری می شود و یکی نیست.

یکی از مهم ترین و همچنان ساده ترین راه برای تشخیص رنگ خودرو عکسبرداری از ان است.

در ادامه مطلب باید بگوییم که تفاوت قیمت در ماشین های مختلف به میزان مسئولیتی است که کارشناس نسبت به خودرو دارد. برای مثال یک خودروی گران قیمت نیاز به کارشناسی بدنه خودرو و دقت زیادی دارد که ممکن است این کار به ۳یا۴ ساعت وقت نیاز داشته باشد و باید از دستگاهای پیشرفته تری استفاده شود.

با مجموعه اقای تست با یک خودرو قدرتمند چند قدم فاصله دارید پس با ما به خودرو مورد نظرتان برسید.

تشخیص رنگ خودرو را می‌توان از مهم ترین عواملی دانست که هیچ فرد ناشی نمی‌تواند ان را به به راحتی انجام دهد و حتما باید به این کار را به یک فرد متخصص سپرد.

با کارشناسی دقیق و فوق تخصصی رنگ خودرو از سلامت بدنه اطمینان خواهید داشت. ایران تست کار طبق چک لیست های حرفه‌ای تما اجزای خودروی مورد نظر را بررسی و نتیجه را در اختیار شما قرار خواهد.

(تشخیص رنگ خودرو، کارشناسی رنگ خودرو، تشخیص رنگ ماشین)

کارشناسی خودرو امروزه با توجه به گشترش بازار خودرو و تنوع محصولات مختلف و متاسفانه افراد سودجو امری ضروری و به نوعی بیمه خرید خودرو است.

حتما برای شما هم پیش آمده که قصد خرید ماشینی داشته باشید اما از صفر یا سالمی آن مطمئن نباشید، در این موارد شما با مشورت گرفتن از یک کارشناس خودرو میتوانید خرید مطمئنی داشته باشید، پس به فروشنده اعتمادی نکنید و از کارشناس مربوطه که در این زمینه تخصص ??? ????? ????? کافی دارد کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کند.

Report this page